Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Hliník nad HronomHľadať
 
 

VIRTUÁLNE PREHLIADKY

Informácie o projekte Virtuálne prehliadky

Vážení občania. V spolupráci s naším rodákom - pánom Petrom Vöröšom ako spracovateľom projektu a spoločnosťou WEBY GROUP, s.r.o.  - technická podpora zverejnenia,  sme pripravili projekt virtuálnych prehliadok  niektorých častí našej obce.

Určite oceníte prekrásny pohľad na jesennú Kalváriu a jej okolie, či samotný interiér kostola, ktorý  mnohí z vás nemali možnosť uvidieť z vnútra. Touto cestou môžete ukázať dominantu našej obce nielen svojim rodinným príslušníkom, ale i svojim známym, či informovať o nej svoje široké okolie.

Okrem Kalvárie sme sa pozreli do parku SNP pri Obecnom úrade na Železničnej ulici a samozrejme sme sa snažili zachytiť rekonštrukčné práce na samotnom obecnom úrade a bývalej starej škole. V čase fotenia rekonštrukcie boli zachytené budovy v takom stave, že nie je možné vidieť skutočný postup prác, teda ako vyzerajú bodovy tesne pred dokončením. V rámci ďalšej fázy projektu pripravíme v krátkom čase virtuálne prehliadky obidvoch stavieb. Všetko záleží od dodržania harmonogramu realizácie a termínu odovzdania jedného i druhého diela. Predpokladáme, že nič nenaruší postup prác a stavby budú do konca roka 2018 dokončené. Pre lepší prehľad uvádzame fotogalériu z rekonštrukcie jednej a druhej budovy.

V jednotlivých virtuálnych prehliadkach sa dá pohybovať veľmi jednoducho pomocou myši a preklikávania na jednotlivé šípky. V ľavom navigačnom menu je i textové pole s odkazmi na textové informácie.


 

Virtuálna prehliadka - KALVÁRIA

 

DSC_1429_upr kopie.jpg


 

Virtuálna prehliadka - PARK SNP

foto


 

Virtuálna prehliadka - ADMINISTRATÍVNA BUDOVA č. 273

foto


 

Virtuálna prehliadka - BUDOVA OBECNÉHO ÚRADU

foto


 

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

Obecná knižnica - link

Počasie v Hliníku nad Hronom

Jedálny lístok - Školská jedáleň

webygroup
ÚvodÚvodná stránka