Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Hliník nad HronomHľadať
 
 

Oznamy v MRVytlačiť
 

  1. V utorok 16. apríla 2019 sa uskutoční zber nebezpečného odpadu. Zbierajú sa staré handry, textil – uložený vo vreciach, starý motorový olej, spreje, či použité farby uložené v nerozbitných uzatvorených nádobách. Upozorňujeme občanov, že v zmysle zákona o odpadoch nie je možné odovzdať do zberu staré pneumatiky. Elektroodpad, batérie a kuchynský olej je možné odovzdať na zbernom mieste pri kultúrnom dome, Železničná 320. Žiadame občanov, aby rešpektovali uvedené pokyny a nevykladali na verejné priestranstvá iné druhy odpadov.
  2. Zber papiera v starej časti obce sa uskutoční v utorok 16. apríla 2019 podľa nasledovného harmonogramu:
  • 17,45 hod.  ul. Priehradka, bytovky
  • 18,05 hod.  ul. Strojárska
  • 18,25 hod.  COOP Jednota
  • 18,40 hod.  lekáreň
  • 18,50 hod.  pred kultúrnym domom

Papier je potrebné zviazať do balíka, kartón sa nevykupuje.

  1. Detský folklórny súbor Makovička a Obec Hliník nad Hronom vás pozývajú na podujatie Vynášanie Moreny a vítanie jari, ktoré sa uskutoční v nedeľu 14. apríla 2019, začiatok podujatia je o 13,30 hod. v prístavku kultúrneho domu, kde sa uskutoční tematická prednáška o slovanských zvykoch a tradíciách v podaní občianskeho združenia Slavica z Nitry a o 14,00 hod. bude pokračovať v parku SNP pred kultúrnym domom – v prípade nepriaznivého počasia v sále kultúrneho domu.
  2. V nedeľu 14. apríla 2019 sa na domácom futbalovom ihrisku odohrá majstrovský futbalový zápas medzi TJ PS Hliník nad Hronom a ŠK Voznica. Začiatok zápasu je o 15,30 hod.

 
 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Obecná knižnica - link

Počasie v Hliníku nad Hronom

Jedálny lístok - Školská jedáleň

webygroup
ÚvodÚvodná stránka