Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Hliník nad HronomHľadať
 
 

Online katalóg knižnice

ONLINE KATALÓG KNIŽNICE

Online katalóg

Vážení čitatelia,
spustili sme pre Vás online katalóg knižnice. V on-line katalógu máte možnosť vyhľadávania knižných titulov „v abecednom prezeraní“ podľa názvu knihy, autora, kľúčového slova, vydavateľstva, jazyku, roku vydania, edície. Periodiká v našej OcK nedržíme. Ďalšou možnosťou je „vyhľadávanie dokumentov“, kde si zvolíte vyhľadávacie položky (napr. autor, názov začína na... a pod.). Keď nájdete Vami požadovaný titul, kliknete na políčko rezervovať, vyplníte požadované údaje v žiadanke a odošlete ju. Po zaslaní rezervácie kníh do Obecnej knižnice Vám požadované tituly pripravíme a budeme ich rezervovať maximálne do najbližšieho dňa, kedy bude knižnica otvorená.

Napríklad:
objednávam si knihu v stredu po 12,00 hod., vo štvrtok, prípadne v piatok do 12,00 hod. – pripravená na Váš osobný odber bude v piatok od 12,00 hod. do 16,00 hod., po tomto čase ak si nevyzdvihnete rezervované knihy, rezervácia automaticky zaniká.

Veríme, že Vás to poteší a uľahčí prístup k Vaším obľúbeným knihám.


--> VSTÚPTE do online katalógu knižnice <--


 


 

dnes je: 24.10.2019

meniny má: Kvetoslava

podrobný kalendár

Obecná knižnica - link

Počasie v Hliníku nad Hronom

webygroup
ÚvodÚvodná stránka