Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Hliník nad HronomHľadať
 
 

KATEGÓRIA MLÁDEŽE

Naši stolní tenisti v sobotu ukončili  sezónu 2016/2017.
V sobotu 13.5.2017 sa v Lučenci stretli najlepší hráči nášho kraja na turnaji TOP 10.

Účasť našich dvoch hráčov Terézie Perháčovej (5.miesto) a Petra Perháča (10. miesto) na tomto turnaji je našim  veľkým úspechom.

Počas celej sezóny hráči Terezia Perháčová (7.A), Peter Perháč (4.A), Sára Jenatová (4.A), Alexandra Jenatová (4.A), Hugo Demko (5.B), Ondrej Mikuláš (9.A), Jakub Šlosiarik (4.A) vzorne reprezentovali našu školu a obec. Všetci skončili v konečnom rebríčku v prvej 20tke Banskobystrického kraja.
Počas sezóny sa nám podarilo usporiadať Krajský bodovací turnaj pre mládež a taktiež Majstrovstva kraja. Našim hráčom sa počas sezóny darilo, verím, že budeme naďalej pokračovať v našich úspechoch.
V rámci banskobystrického kraja patríme k popredným  klubom za čo patrí  vďaka vedeniu ZŠ v Hliníku nad Hronom  a obci Hliník nad Hronom  a osobitne p. riaditeľke Mgr. Kaššovej za veľkú podporu, finančnú pomoc a vytvorenie podmienok na trénovanie, zápasy a turnaje.

S pozdravom trénerka Zuzana Perháčová 

 


 

Majstrovstvá kraja v Lučenci

Počas prázdnin 25.2.2017 sa naši stolní tenisti zúčastnili Majstrovstiev kraja najmladších a starších žiakov  v Lučenci. V súťaži jednotlivcov skončili Terezka Perhačová (v kat.staršie žiactvo) i Peter Perháč (v kat. najmladšie žiactvo) v osemfinále. V súťaži štvorhier sa Petrovi Perháčovi podarilo vybojovať prvé miesto a spolu so svojou partnerkou Lindou Majerčíkovou sa stali Majstrami BB kraja.

Terezka Perháčová spolu so svojim partnerom Brunom Mitterom z Lučenca obsadili krásne 3. miesto.

Do Lučenca sme cestovali vo veľmi oklieštenej zostave, ked Hugo Demko, Sára a Saška Jenatové sa pre chorobu turnaja nemohli zúčastniť. Verím, že na domácej pôde si to vynahradia.

 


 

Krajský bodovací turnaj mládeže v Rimavskej Sobote

Poslednú januárovú nedeľu sme sa spolu s našimi juniormi zúčastnili v poradí už na 4   Krajskom bodovacom turnaji mládeže  v kategóriách DORAST A MLADŠÍ ŽIACI V RIMAVSKEJ SOBOTA 29. JANUÁRA 2017. V oklieštenej zostave, zasiahnutej chrípkovou epidémiou sme sa zapojili do bojov len v kategórii mladšie žiactvo, kde sa  pod vedenim trénerky Zuzany  Perháčovej najlepšie umiestnila Terézia Perháčová (7. Miesto), Peter Perháč (10. Miesto ) a Hugo Demko (14. Miesto). Gratulujeme.

 

foto

 


 

Kategória mladší žiaci a dorastenci

 

V súlade s rozpisom súťaží ako aj kalendárom súťažného ročníka 2015/2016 sa naše stolnotenisové talenty zúčastňujú turnajov v Žiarskej oblasti i v Banskobystrickom kraji  . Do bojov na krajskej a oblastnej úrovni  nastupujeme v rovnakých klubových dresoch (vid foto ..sivé dresy).

1. Krajský bodovací turnaj (KBT) v Lučenci sme pre zranenie hráčov vynechali, ďalšie dva sme si však už nenechali ujsť. 

2. KBT sa uskutočnil na domácej pôde (8.11.2015) a deti bojovali v dvoch kategóriách. Mladší žiaci a žiačky (Terezka Perháčová, Peter Perháč, Hugo Demko, Bianka Horvátová, Adam Kicko) síce nesiahli na medailové priečky, ale bojovali statočne. V kategórií starších žiakov a dorastencov nás zastupoval len Ondrej Mikuláš, ktorý to má v tejto kategórií veľmi ťažké a držíme mu do ďalších bojov veľa trpezlivosti a úspechov. Podrobné výsledky  sú aktualizované na stránkach BB stolnotenisového zväzu http://www.kstzbb.sk/sutaze-mladez/kbtm/kbt-hlinik-nad-hronom/

Počas Vianoc (22.12.2015) sa uskutočnil na ZŠ v Hliníku nad Hronom  prvý ročník Vianočného turnaja detí. Atmosféra bola vynikajúca. Turnaja sa zúčastnili deti zo Žiaru nad Hronom, Lučenca a naše domáce nádeje (Terezka Perhačová, Peter Perháč, Hugo Demko, Bianka Horvátová, Adam Kicko, Ondrej Mikuláš)

3. KBT sa uskutočnil túto nedeľu (17.1.2016) v Rimavskej Sobote. Do bojov sa zapojili Terezka Perhačová, ktorá sa prebojovala až do 5-8 miesta, Ondrej Mikuláš a Hugo Demko.

Ešte nás túto sezónu čaká  4. bodovací turnaj v Žiari nad Hronom a majstrovstva ZH oblasti i majstrovstvá BB kraja – držte nám palce.  Všetky deti , ktorým učarovala mala biela loptička sú vítané. Trénujeme v telocvični ZŠ v Hliníku nad Hronom v stredu od 16,00-18,00 hod. a v piatok od 13,30-15,00 hod.

 Ďakujeme za podporu pani riaditeľke školy Mgr. Kaššovej a Obecnému úradu v Hliníku nad Hronom .

Trénerka Zuzana


 

Turnaj 15.03.2016

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

Obecná knižnica - link

Počasie v Hliníku nad Hronom

Jedálny lístok - Školská jedáleň

webygroup
ÚvodÚvodná stránka