Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Hliník nad HronomHľadať
 
 

KATEGÓRIA DOSPELÝCH

Majstrovstvá oblasti Žiar nad Hronom v stolnom tenise pre rok 2017

V  sobotu 21.1.2017 sa v telocvični ZŠ v Hliníku nad Hronom konali Majstrovstvá oblasti Žiar nad Hronom v stolnom tenise pre rok 2017.

Organizačný výbor  v zložení (Zuzana Perháčová, Jaroslav Zliechovec Peter Perháč ,  Igor Valent,  Libor Zmoraj, Peter Truban, Martin Magula) sa výborne dopĺňal a zaistil nerušený priebeh v súlade s pravidlami stolného tenisu. Účastníci ocenili veľmi dobré podmienky, ktoré boli v telocvični, kvalitu stolov  a celú organizáciu turnaja. Hlavným rozhodcom turnaja bola Zuzana Perháčová OŠK Hliník nad Hronom

Výsledky dvojhra:

1. Marián Šurka ml. - STK Vyhne

2. Dušan Pacher - STK Vyhne

3. Igor Valent - OŠK Hliník nad Hronom

4. Peter Perháč - OŠK Hliník nad Hronom

foto

Výsledky štvorhra:

1. Marián Šurka st. / Dušan Pacher - STK Vyhne

2. Igor Valnet / Peter Perháč - OŠK Hliník nad Hronom

3. Marián Šurka ml. / Miroslav Vlčko -STK Vyhne

foto


 

Kategória dospelí

Družstvo stolných tenistov OŠK Hliník nad Hronom „A“ v zložení (Valent Igor, Perháčová Zuzana, Perháč Peter, Jakuš Branislav, Ľubomír Horák, Jakuš Boris a Turčan Filip), ktoré už 5. sezónu bojuje v najvyššej súťaži Banskobystrického kraja (3. Liga mužov) a úspešne sa mu darí držať sa v strede tabuľky, 16. 1. 2016 bojovalo na domácej pôde s lídrom tabuľky družstvom Zvolenská Slatina „A“. Napriek snahe sme na dobre hrajúceho súpera nestačili. Podrobné výsledky sú na stránke http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=3211. Máme pred sebou ťažkú sezónu a boj o zotrvanie v 3. Lige bude náročný. Dúfam, že tieto boje dotiahneme do úspešného konca. Rozpis sezóny http://www.pinec.info/htm/rozpis/klub/?soutez=3211.

Družstvo stolných tenistov OŠK Hliník nad Hronom „B“ v zložení (Ľubomír Horák, Jakuš Boris, Peter Hric,  Marián Lopušný, Kajanovič Pavol, Zmoraj Libor, Zmoraj Matúš, Šimko Juraj, Záhorec Roman, Gontko Radoslav ) , bojujú v najvyššej súťaži Žiarskej oblasti (4. Liga), kde si vedú veľmi dobre. Dúfam, že budúci rok do týchto bojov zapojíme aj našich najmenších. Podrobné výsledky sú na stránke http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=3629.

Rozpis sezóny www.pinec.info/htm/rozpis/klub/?soutez=3629.


 

Január 2016

V januári sme organizovali turnaj 4.a 5 líg (rozhodca Ing. Zuzana Perháčová OŠK Hliník nad Hronom)

V sobotu 23.1.2016 sa v telocvični ZŠ v Hliníku nad Hronom uskutočnil VI ročník Majstrovstiev oblasti Žiar nad Hronom hráčov 4. a 5.líg  pre rok 2016. Turnaja sa zúčastnilo 34 hráčov.

Titul Majstra oblasti pre rok 2016 si v dvojhre vybojoval Martin Dobrovič (SKST Banská Štiavnica), vo štvorhe sa z titulu tešili Marián Šurka st. a Dušan Pacher (STK Vyhne). Naši hráčom (Boris Jakuš, Ľubomír Horák (21-34 miesto).V štvorhre Jakuš,Horách (5-8 miesto).

http://stolnytenisziar.webnode.sk/news/turnaj-hracov-oblastnych-lig-vysledky/.

 


 

Február 2016

V sobotu 13.2.2016 sa v telocvični ZŠ v Hliníku nad Hronom uskutočnili Majstrovstvá oblasti Žiar nad Hronom pre rok 2016. Turnaja sa zúčastnilo 28 hráčov oblasti s účasťou od druhej po piatu ligu.(rozhodca Ing. Zuzana Perháčová OŠK Hliník nad Hronom)

Titul Majstra oblasti pre rok 2016 si v dvojhre vybojoval Vladimír Ferko (MŠK Žiar nad Hronom), vo štvorhe sa z titulu tešili Marián Šurka st. a Dušan Pacher (STK Vyhne). Najlešie z domácich si počínal Igor Válent (5-8 miesto),Peter Perháč (9-16 miesto), Branislav Jakuš (17-21 miesto), Boris Jakuš (22-28 miesto). Vo štvorhrách Válent, Perháč (5-8 miesto).

http://stolnytenisziar.webnode.sk/news/majstrom-oblasti-pre-rok-2016-vladimir-ferko-stvorhra-surka-pacher/


 

Boj o záchranu

Taktiež sme uspešne ukončili sezónu 2015/2016 a v 3.lige Banskobystrického kraja sme zvládli boje o záchranu.V konečnej tabuľke sme skončili na 10.mieste. Našim najúspešnejším hráčom Igor Válent (22 miesto), Perháčová Zuzana (34 miesto), Perháč Peter (39 miesto), Jakuš Branislav (51 miesto).

http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=3211

 


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Obecná knižnica - link

Počasie v Hliníku nad Hronom

Jedálny lístok - Školská jedáleň

webygroup
ÚvodÚvodná stránka