Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Hliník nad HronomHľadať
 
 

Oznamy hlásené v MR v 10. kalendárnom týždniVytlačiť
 

  1. V tomto roku sa naša knižnica zapája už siedmy krát do medzinárodného podujatia Noc s Andersenom. Aj touto cestou by sme chceli poďakovať partnerom, vďaka ktorým toto podujatie zaujíma nielen detského čitateľa: Celoslovenský knižničný portál INFOLIB, Spolok slovenských knihovníkov a knižníc, RTVS Rádio Regina, RTVS Rádio Slovensko, Vydavateľstvo SLOVART a tiež nášmu sponzorovi LEVMILK, levické mliekárne, akciová spoločnosť, ktorá pre naše deti daruje sladké maškrty.
  2. Zveropark Žiar nad Hronom prijme animátorov na sprevádzanie detí zo škôl. Ďalej prijme pracovníčky do bufetu a pracovníka na grilovanie rýb. Všetky pracovné pozície sú vhodné aj pre fyzicky zdatných dôchodcov. Ďalšie informácie na telefónnom čísle: 0911 476 168, alebo osobne priamo v Zveroparku.
  3. Milí spoluobčania, znovu sa na Vás obraciame s prosbou o pomoc pri vytváraní novej tradície „VEĽKONOČNÝ STROM“. Stačí, ak od 23. marca 2018 zavesíte ozdobené veľkonočné vajíčka na strom pred obecným úradom na ulici Strojárska a prispejete tak k vytvoreniu veľkonočnej atmosféry v našej obci. Do výzdoby sa zapájajú aj deti z materskej a základnej školy.
  4. Obecná knižnica v rámci mesiaca knihy Vám ponúka do konca mesiaca marec 2018 možnosť zaregistrovania nového čitateľa knižnice bezplatne, odpustenie poplatkov za upomienky a možnosť vrátenia vypožičaných kníh bez pokuty.

 
 

HARMONOGRAM VÝVOZU TKO A SEPAROVANÝCH ZLOŽIEK NA ROK 2018

dnes je: 14.12.2018

meniny má: Branislava, Bronislava

Obecná knižnica - link

Počasie v Hliníku nad Hronom

Jedálny lístok - Školská jedáleň

Materská škola MŠ 10.12.2018.pdf (137.7 kB)
Základná škola ZŠ 10.12.2018.pdf (61 kB)
webygroup
ÚvodÚvodná stránka