Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Oficiálna stránka obce Hliník nad HronomHľadať
 
 

Oznamy hlásené v MR v 10. kalendárnom týždniVytlačiť
 

  1. V tomto roku sa naša knižnica zapája už siedmy krát do medzinárodného podujatia Noc s Andersenom. Aj touto cestou by sme chceli poďakovať partnerom, vďaka ktorým toto podujatie zaujíma nielen detského čitateľa: Celoslovenský knižničný portál INFOLIB, Spolok slovenských knihovníkov a knižníc, RTVS Rádio Regina, RTVS Rádio Slovensko, Vydavateľstvo SLOVART a tiež nášmu sponzorovi LEVMILK, levické mliekárne, akciová spoločnosť, ktorá pre naše deti daruje sladké maškrty.
  2. Zveropark Žiar nad Hronom prijme animátorov na sprevádzanie detí zo škôl. Ďalej prijme pracovníčky do bufetu a pracovníka na grilovanie rýb. Všetky pracovné pozície sú vhodné aj pre fyzicky zdatných dôchodcov. Ďalšie informácie na telefónnom čísle: 0911 476 168, alebo osobne priamo v Zveroparku.
  3. Milí spoluobčania, znovu sa na Vás obraciame s prosbou o pomoc pri vytváraní novej tradície „VEĽKONOČNÝ STROM“. Stačí, ak od 23. marca 2018 zavesíte ozdobené veľkonočné vajíčka na strom pred obecným úradom na ulici Strojárska a prispejete tak k vytvoreniu veľkonočnej atmosféry v našej obci. Do výzdoby sa zapájajú aj deti z materskej a základnej školy.
  4. Obecná knižnica v rámci mesiaca knihy Vám ponúka do konca mesiaca marec 2018 možnosť zaregistrovania nového čitateľa knižnice bezplatne, odpustenie poplatkov za upomienky a možnosť vrátenia vypožičaných kníh bez pokuty.

 
 

Za obsah zodpovedá
Ing. Slavomír Hlinka

dnes je: 20.3.2018

meniny má: Víťazoslav, Klaudius

Zápis detí do

Základnej školy

HARMONOGRAM VÝVOZU TKO A SEPAROVANÝCH ZLOŽIEK NA ROK 2018

dnes je: 20.3.2018

meniny má: Víťazoslav, Klaudius

PARTE

S hlbokým žiaľom oznamujeme, že dňa 17.3.2018 nás navždy opustila zamestnankyňa obce, pani učiteľka Alena Danišová. Posledná rozlúčka so zosnulou bude vo štvrtok 22.3.2018 o 14.00 hod. v Dome smútku v Žiari nad Hronom.


Obecná knižnica - link

Počasie v Hliníku nad Hronom

Projekt na zníženie spotreby energie pri prevádzke verejných budov

Modernizácia verejného osvetlenia

Kanalizácia rekonštrukcia ČOV - Hliník nad Hronom

Zberný dvor Hliník nad Hronom

Zlepšenie dopravno – bezpečnostnej situácie v obci Hliník nad Hronom

Jedálny lístok - Školská jedáleň

Základná škola ZAKLADNA SKOLA 19.3. - 23.3.2018.pdf (27.7 kB)
Materská škola MATERSKA SKOLA 19.3. - 23.3.2018.pdf (41 kB)
webygroup
ÚvodÚvodná stránka