Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce Hliník nad HronomHľadať
 
 

Máme nového poslancaVytlačiť
 

Dňa 31.10.2017 zložil predpísaný sľub poslanca OZ nový poslanec, ktorý nahradil  poslanca Mgr. Antala. Tomu zanikol mandát z dôvodu, že sa počas jedného roka nezúčastnil ani raz zasadnutia OZ.

Na uvoľnený mandát podľa výsledkov volieb nastupuje pán Jaroslav Nemčíkfoto, ktorý v roku 2014 vo voľbách do orgánov samosprávy obcí získal 375 platných hlasov a skončil v poradí ako druhý náhradník. Pripomíname, že ako prvý náhradník skončil vo voľbách pán Viktor Sedliak, ktorý nastúpil na uvoľnený post namiesto Ing. Hlinku. 

Mgr. Dušanovi Antalovi mandát poslanca OZ zanikol podľa ust. § 25 ods. 2 písm. g) zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení, ktorý hovorí, že mandát poslanca zaniká, ak sa počas jedného roka nezúčastní ani raz na zasadnutiach obecného zastupiteľstva.

Mgr. Antal sa naposledy zúčastnil zasadnutia Obecného zastupiteľstva v Hliníku nad Hronom 25.10. 2016. V zmysle vyššie citovaného zákonného ustanovenia poslanecký mandát D. Antalovi zanikol uplynutím 1 roka od jeho poslednej účasti na zasadnutí obecného zastupiteľstva, t.j. 25.10.2017, priamo zo zákona, bez toho, aby bol k tomu potrebný úkon inej osoby alebo samotného D. Antala. Na neprítomnosť poslanca na zasadnutí obecného zastupiteľstva v tomto prípade nemá vplyv to, či svoju neprítomnosť ospravedlnil, resp. neospravedlnil, ale rozhodujúce je, že sa nezúčastnil. 

Starosta Vladimír Mikuláš sa Mgr. Antalovi poďakoval listom za vykonanú prácu a zaželel mu veľa úspechov v ďalšej etape jeho života. 


 
 

HARMONOGRAM VÝVOZU TKO A SEPAROVANÝCH ZLOŽIEK NA ROK 2018

dnes je: 12.12.2018

meniny má: Otília

Obecná knižnica - link

Počasie v Hliníku nad Hronom

Jedálny lístok - Školská jedáleň

Materská škola MŠ 10.12.2018.pdf (137.7 kB)
Základná škola ZŠ 10.12.2018.pdf (61 kB)
webygroup
ÚvodÚvodná stránka